Pranie Tapicerki Meblowej

Pranie tapicerki meblowej – Poznań i okolica

Pranie Tapicerki Poznań

Świadczymy usługi prania mebli tapicerowanych z dojazdem do klienta. Domeną naszej firmy jest wysoka jakość oraz przystępne ceny. Jeżeli szukasz sprawdzonej firmy, która wypierze Twoje meble to jesteś na właściwej stronie! Do każdego zlecenia podchodzimy w sposób indywidualny, a bogate doświadczenie pozwala nam na usunięcie wielu rodzajów plam.

Czyszczenie Poznań

Dlaczego warto dbać o swoje meble?

Meble tapicerowane powinno się czyścić przynajmniej raz do roku. Jest to ważne nie tylko pod względem estetycznym ale także higienicznym. W tapicerce meblowej zbiera się kurz oraz zalęgają się roztocza, które powodują alergię, łzawienie oraz kichanie czy kaszel. 

Nasz sposób na czyszczenie mebli znacząco różni się od klasycznego czyszczenia przy pomocy odkurzacza piorącego. Przed użyciem odkurzacza piorącego w klasyczny sposób, dodatkowo odplamiamy tkaniny oraz szczotkujemy je w celu usunięcie jak największej ilości zabrudzeń. To właśnie ten sposób pozwala nam skutecznie i szybko pozbywać się plam bez zbędnego moczenia materiałów przy pomocy ekstraktu piorącego z odkurzacza.  

  • Minimalna wartość zamówienia to 120,00 zł brutto,
  • Dojazd do niektórych miejscowości podlega dodatkowej opłacie, 
  • Podane ceny są cenami BRUTTO,
Środki hipoalergiczne

Na życzenie klienta możemy zastosować środki hipoalergiczne!

Środki te nie zawierą detergentów, mydła, rozpuszczalników, kompozycji zapachowych, ani toksycznej chemii. Odpowiednie do pomieszczeń w których przebywają alergicy lub dzieci. 

Czyszczenie mebli zależne jest od wielkości zlecenia. My staramy się wykonać usługę jak najszybciej jest to możliwe, aby nasza usługa była jak najmniej uciążliwa dla domowników.

Tak, za usługę można zapłacić kartą. Prosimy o wcześniejsze poinformowanie nas o tym fakcie z uwagi na potrzebę zabrania terminala płatniczego.

Nasz zespół stanowią 3 zaufane, stałe osoby, które są profesjonalistami w swojej dziedzinie. Jeżeli masz wątpliwość przed odwiedzinami, chętnie poinformujemy Cię kto dokładnie odwiedzi Twój dom.

Wszystkie usługi

Zamów czyszczenie bezpośrednio w swoim domu!

Zadzwoń: 576-221-850

CzyszczeniePoznań – Czyścimy tapicerki z dojazdem do klienta na terenie Poznania i okolicznych gmin. Zdaj się na profesjonalistów i postaw na CzyszczeniePoznan.pl

Kontakt